úterý 6. srpna 2013

with my lover.

Musím celý post začať tým ,že konečne ku mne pricestoval tento môj miláčik.Cez rok sa toho bohužial nevidíme až tak vela ,aby sme mohli spolu robiť takéto fotenia, čo je škoda. Ale teraz máme na seba veľa času tak okrem káv budeme aj vela fotiť , aj keď pri tejto krásnej Vande som radšej za objektívom ako pred.Keď už tu prišiel tento môj miláčik na mesiac ,tak sme sa rozhodli to začať kreatívne využívať.

Čo sa týka môjho leta tak som dosť ubehaný, čo ma teší ,že nemusím byť v Košiciach .Som vďačný za taký mesiac aký som mal a za tie všetky výlety.Dúfam ,že rovnako super bude aj August a že nepríde žiadna "summertime sadness"


Vanda came to Košice!We don't see ourselves so often through school year,so we can't did this photoshoots, it's a pity.But now we have so much time ,unless drinking coffe we'll take a photos, so I should take a photos just with Vanda.So we decided spent our time creative.

As for my summer i'm busy busy boy - and i like it, I don't have to be in Košice.I'm thankful for july and for all trips which i had.I hope that august will be amazing too.I hope that "summertime sadness" won't come.

/snapback and T-shirt- H&M, shorts-levis,shoes-converse/

9 komentářů:

 1. Tá holka je krásne oblečená a celkovo fotky sa mi páčia :) Ináč Ty si tiež Košičan ? :O

  OdpovědětVymazat
 2. Wow! I like it <3

  http://linde-lo.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. A M A Z I N G

  You have a beautiful girlfriend!♥  I invite you to see my new outfit sporty chic, with rollerblades --> http://www.tendinteinmoda.com/2013/08/sporty-chic.html

  OdpovědětVymazat
 4. Nice post :) ! <3
  I follow you... I hope you do the same :-)

  Love,
  radlewski.com
  Facebook

  OdpovědětVymazat
 5. cool styling of casual outfits there, and your friend is so lovely <3

  Check out my new outfit post on blog! :)
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com.au/

  OdpovědětVymazat
 6. Love it. Such cute photos :)
  xx
  http://janicethitran.com (✿◠‿◠) <3

  OdpovědětVymazat